slide

Služby

HYDROIZOLACE STŘECH

Která jiná část domu musí být z pohledu hydroizolace zcela v pořádku? My se na hydroizolace střech již velice dlouho specializujeme a zajišťujeme je i mimo vlastní komplexní realizace.

STAVBA KROVŮ

Pro stavbu krovů je třeba tesařská odbornost a tým ostřílený zkušenostmi s danou problematikou. My jich máme mnoho a jsme tak schopni realizovat stavby nových krovů i rekonstrukce starých.

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Pokrývačské práce vyžadují skvělou spolupráci celého týmu, aby byla zajištěna bezpečnost a perfektní provedení. My za obojí ručíme a dokážeme pokládat v podstatě všechny druhy krytin.

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Bez klempířských prací nelze dokončit žádnou kvalitně provedenou realizaci střechy. Veškeré klempířské prvky kotvíme způsobem, který zajišťuje spolehlivé odvedení vody mimo stavbu.

ZEDNICKÉ PRÁCE

Veškeré zednické práce realizujeme s radostí, protože jde o tu pravou klasickou stavařinu. Provádíme zdění, omítání, štukování, zkrátka cokoliv je třeba v rámci realizace dané stavby.

SÁDROKARTONY

Interiéry bytů i domů mimo nosné stěny se dnes řeší především sádrokartony. Ať už jde o bytová jádra panelových domů nebo obytné místnosti rodinných domů stavěných na klíč, řešíme vše.

REKONSTRUKCE STAVEB

Zdědili jste starý byt po babičce nebo jste koupili starší dům a chcete z něho mít krásný moderní domov? Rádi vám posloužíme a váš byt či dům zrekonstruujeme přesně dle vašich představ.

POKLÁDKA DLAŽBY

Ať už jde o prostory v interiéru nebo exteriéru, zajistíme pokládku různých druhů a materiálů dlažeb. Například betonové na chodník, keramické do koupelny nebo dřevěné na terasu.